Aktualności

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje o naszej dotychczasowej działalności.

W słoneczną niedzielę 22 maja odbył się Leśny Piknik Rodzinny Ekoodpowiedzialnie w Parku Muchowiec w Katowicach. Nasza Kampania EKON jako jeden z ekologicznych wystawców przygotowała dla mieszkańców Katowic wiele atrakcji i konkursów z nagrodami. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem.

Najmłodsi uczestnicy pikniku bawili się rozwiązując krzyżówki i malując ekologiczne kolorowanki. Wszystkie prace były nagradzane gadżetami. Dla dorosłych przygotowaliśmy konkursy na najciekawszy wiersz ekologiczny i ekoplakat o tematyce segregacji odpadów niebezpiecznych. Najbardziej utalentowani zostali nagrodzeni kolorowymi plecakami, zeszytami i podkładkami pod notebooki. W trakcie festynu na scenie można było oglądać pokazy tańca irlandzkiego oraz wypuszczanie na wolność odratowanych ptaków z leśnego pogotowia ratunkowego. Każdy „Ekoodpowiedzialny” został oznaczony ekonaklejką z drzewkiem EKON.

Mamy przekonanie, że nasze działania przyczyniły się do wzrostu świadomości ekologicznej mieszkańców Katowic, którzy dowiedzieli się jakie zagrożenie dla środowiska i zdrowia ludzi stanowią odpady niebezpieczne i gdzie na terenie miasta można takie odpady oddawać.

Dziękujemy Katowiczanie za tak dużą aktywność i pozytywny odbiór naszej Kampanii EKON !!!

Organizator

AMBER ECO Sp. z o.o.
ul. Ceglana 4
40-514 Katowice

tel.: +48 606 932 460

email: ambereco@ambereco.pl
biuro@kampania-ekon.pl

Współorganizator

Fundacja Ekon
ul. Kobiórska 71c
43-210 Kobiór

tel.:+48 508 032 748

email: biuro@fundacja-ekon.pl